Cyrano v Buffalu – hodnocení

6 x komentář ke hře: Cyrano v Buffalu – hodnocení

 1. Představení jsem viděl už podruhé a i podruhé mě velice bavilo. Herci podávají skvělý výkon bez výjimek. Musím ocenit i práci zvukaře/osvětlovače, jehož umění je v této hře nedocenitelné.
  Hra má vtip, zápletku i vyvrcholení, zkrátka vše, co má správná hra mít. Doporučuji představení navštívit a zpříjemnit si večer pohodovou komedií v centru Prahy v příjemném Klubu Joe. Za mě 5/5

 2. Skvělé představení i obsazení. Jeli jsme natěšeni podívat se na kamarády a známé ochotníky, ale jejich výkony předčily naše očekávání. Role jim seděly, výborná volba komedie. Smáli jsme se od začátku do konce. Zasloužíte si obdiv i poděkování. Klub Joe je rovněž skvělá volba pro malé divadlo. Těšíme se na další představení a vřele doporučujeme všem, kdo se chtějí zasmát a z divadla odcházet s dobrým pocitem, že to stálo za to.

 3. Moc povedené dílko, jen tak dál.
  Už se těším na další kousek.
  Fandím vám a vaši dobré zábavě.
  Díky

 4. Představení předčilo mé očekávání. Herecké obsazení skvělé, v centru všeho je ústřední dvojice manželů Charlotte a George, kterým velice vtipně sekundují ostatní postavy tohoto nadčasového příběhu. Tleskám celému souboru a těším se na další komedii.

Napište hodnocení

Váš email nebude zvěřejněn!


*