Habaďůra – hodnocení

15 x komentář ke hře: Habaďůra – hodnocení

 1. Habaďůra, opravdu povedené představení. Legrace od začátku do konce. Nejednou pobavila i situace, která do hry nepatřila. Například, když se představitelka Mrs Swan odbourala překvapením jak umí na kolegy pěkně křičet.
  Už ve hře “Na správné adrese” jsme si oblíbili herce “Paula Newmana” a i v Habaďůře byl skvostný v roli Jenkinse. Ovšem v této hře nebylo malých rolí. Všichni zahráli skvostně a neskutečně nás pobavili. Děkujeme celému ansámblu za příjemně strávený večer.

 2. Naprostá bomba , moooooc se mi představení líbilo a vůbec mi nevadilo, že trvalo 3. hodiny. Paráda jen tak dál 👍

 3. Vaše představení jsou úžasná a hlavně pro mě velký relax a zábava. Moc jsem si to opět užila a těším se na další. Super 🙂

 4. Když jsem si kupovala vstupenky, bylo mi řečeno „Pokud se Ti líbila Otylka a smála ses, tak po Habaďůře Tě budou bolet břišní svaly ještě víc“. Tak jsem byla zvědavá. Bylo to opravdu tak, 3 hodiny smíchu a výborné zábavy. Bravo !!!!!! Už se těším na prosinec 🙂 Milý ochotníci, jen tak dál !!! Gratuluji.

 5. HABAĎŮRA = skoro 3 hodiny smíchu (obecenstvo 🙂 ) TyJáMi,bravo!
  Už se těšíme na další kusy!

 6. Při Otylce jsem se po dlouhé době opravdu bavila, ale včerejší Habaďůra jí překonala. Úžasní herci, skvěle zahrané, legrace opravdu od začátku do konce. A protože smích prý prodlužuje život a v tomhle světě je ho občas málo, všem opravdu upřímně doporučuji jít se podívat na partu nadšenců, kteří jako „neherci“ můžou směle konkurovat těm “ pánům hercům“. Takže ve mně jste získali stálého diváka, Habaďůru si zanedlouho dám ještě jednou a už se moc těším na prosincovou premiéru Na správné adrese.Ještě jednou díky za krásný večer.

 7. Děkuji za skvělé výkony. Habaďůra přívalem humoru zasáhla laskavou a dle mého názoru komornější Otylku. Někteří z herců doslova šokovali profesionalitou a nadpozemskou lehkostí, jakoby pluli ve snu. Pan Jenkins plul na láhvince sherry, ale i před tím byl k zulíbání.
  V neposlední řadě nutno zmínit masírování ňader Mrs. Cowperové znalcem Swanem.
  Sabina byla na jedničku.
  Míša Nováková.

 8. Myslela jsem si, že Otylku nic nemůže překonat. Velký omyl. Habaďůra byla skvěle zvolena, ještě skvěleji nacvičena a úplně nejskvěleji, nejvtipněji, nejúžasněji zahrána těmito (prý) amatérskými herci. Moc souboru děkuji
  za báječný zážitek a za prodloužení života o delší dobu, protože jsem se chechtala od začátku až do posledních minut.

 9. Naprosto skvělý zážitek. Výborné výkony. Smála jsem se celou dobu představení.

 10. Úžasný zážitek, určitě doporučuji. Takhle jsme se dlouho nepobavili. Bylo to super. Těšíme se na další!! 🙂

 11. Nemám slov, naprosto skvělé. Na ochotníky výborné výkony. Gratuluji a těším se na další představení!

 12. Naprosto úžasný představení, famózní zážitek, skvělé výkony. Řehnili jsme se od začátku do konce. Jo a břišáky fakt bolí od smíchu :D.

 13. Jste úžasní, každé vaše představení si užívám…neznám moc jména ale topuje moooc Sabina a Milan…ostatním ale nechci křivdit, všichni supeeeer…už se těším na další 😉

Napište hodnocení

Váš email nebude zvěřejněn!


*