Otylka – hodnocení

4 x komentář ke hře: Otylka – hodnocení

  1. Úžasné představení, bavila jsem se od začátku až do konce. Ámos nemusel ani promluvit a už jsem se smála. Těším se až budete vystupovat někdy u nás v Sokolově nebo blízkém okolí. Určitě vás doporučím!

  2. Navštívil jsem s manželkou představení „Otylka“ souboru TyJáMi v sobotu 11.března na Klamovce /historicky poprvé/ a byli jsme opravdu velmi příjemně překvapeni celkově výbornou úrovní, jaké představení mělo. Výkony herců, příjemné komorní prostředí sálu, spousta vtipných dialogů, ze kterých hra vycházela, opravdu upřímně jsme se zasmáli, jak v divadle již dlouho ne.. Vřelé díky za velmi příjemný zážitek ze sobotního večera. Velký potlesk a samozřejmě přeji příště opět vyprodaný sál. Ať se daří !

  3. Parádní představení, od začátku až dokonce se v jednom kuse smějete, skvělý herci, moc jsme si to užily. Věřím že toto nebylo naše poslední představení

  4. Od Počátku k TyJáMi jste udělali velký skok kupředu. Soubor je na velmi dobré úrovni, nové prostředí se více podobá divadlu. Šťastná ruka, která sáhla po hře Otylka. Celou dobu jsem se bavila, nebylo žádné „hluché“ místo, výkony členů souboru byly na profesionální úrovni a opět se potvrdilo, že není malých rolí. Český humor je našinci bližší. Přeji celému souboru hodně úspěchů a vždy vyprodaný sál.

Napište hodnocení

Váš email nebude zvěřejněn!


*