DIVADLO TYJÁMISezona 2023

TUTO SEZONU SI NÁŠ SPOLEK PŘIPRAVIL HRY OD FRANCOUZSKÝCH KLASIKŮ I MLADÝCH ČESKÝCH AUTORŮ.

Tady může být nějaký pěkný text, pokud chcete. Tady může být nějaký pěkný text, pokud chcete. Tady může být nějaký pěkný text, pokud chcete. Tady může být nějaký pěkný text, pokud chcete. Tady může být nějaký pěkný text, pokud chcete. Tady může být nějaký pěkný text.

Náš repertoár

Eduard

Absurdní tragikomedie se odehrává na planetě Kožená helma, a to vně i uvnitř. O davové agónii v dlouhé Dlouhé ulici, o prázdnotě v největším domě v dlouhé Dlouhé ulici, a to vše protkané lidskou slabostí a malostí.

Otylka

Movitý obchodník věnuje své choti jako dárek k jubileu odtučňovací pobyt v přepychovém sanatoriu, kde se pak následně odvíjí jednoduchý příběh vzpoury sebevědomé ženy proti všemu a všem.

Zase ti tupitelé

Na malé obci, a může to být třeba ta vaše, proběhne zasedání zastupitelstva. Je v zájmu každého občana se zasedání zúčastnit! Místní zastupitelé totiž mají na programu několik důležitých bodů.

Na správné adrese

Odkvétající kabaretní hvězda Georgette pronajímá ve svém pařížském bytě pokoje. A tak s ní na jedné adrese bydlí ještě klavíristka Jeanine, malířka Jacqueline a služebná Marie-Louisa.