Žurnál

Eduard

Absurdní tragikomedie se odehrává na planetě Kožená helma, a to vně i uvnitř. O davové agónii v dlouhé Dlouhé ulici, o prázdnotě v největším domě v dlouhé Dlouhé ulici, a to vše protkané lidskou slabostí a malostí.

Read More

Zase ti tupitelé

Na malé obci, a může to být třeba ta vaše, proběhne zasedání zastupitelstva. Je v zájmu každého občana se zasedání zúčastnit! Místní zastupitelé totiž mají na programu několik důležitých bodů.

Read More

Divadlo TyJáMi se představuje

„To se takhle sešlo pár bláznů, aby si na chvíli zařádili na jevišti… A dnes je z toho soubor, který už několikátým rokem rozesmívá ty, kteří se smát umí a hlavně chtějí. Smích je lék a léčí vás stejně jako nás. Proto je váš smích naše největší potěšení. Divadlo TyJáMi je ochotnický divadelní soubor. Oficiálně vznikl v polovině roku 2016, […]

Read More

Na správné adrese

Odkvétající kabaretní hvězda Georgette pronajímá ve svém pařížském bytě pokoje. A tak s ní na jedné adrese bydlí ještě klavíristka Jeanine, malířka Jacqueline a služebná Marie-Louisa.

Read More

Otylka

Movitý obchodník věnuje své choti jako dárek k jubileu odtučňovací pobyt v přepychovém sanatoriu, kde se pak následně odvíjí jednoduchý příběh vzpoury sebevědomé ženy proti všemu a všem.

Read More